company name
 • 1 Viac ako 200 odtieňov

  Vyverte si z viac ako 200 farebných odtieňov v lesklom, alebo matnom prevedení, alebo popuste uzdu svojej fantázie pri výbere podtlače Vášho podhľadu.

  Vytvorte originálne prostredie pre Váš domov, alebo prácu.
 • 2 Osvetlenie

  Vďaka modernej technológii napínacích podhľadov nie je žiadny problém s inštaláciou akéhokoľvek osvetlenia, alebo iných zariadení.

  Osvetlenie je možné inštalovať aj nad podhľad, čím vznikne krásne difúzne osvetlenie miestnosti.
 • 3 Možnosti tvarovania

  Moderné technológie umožňujú zvoliť nielen požadovanú farbu, ale aj zaujímavé varianty tvaru podhľadu.
 • 4 Inštalácia

  Inštalácia napínacích podhľadov je rýchla a čistá. Plátno se pripevňuje na špeciálne nosné lišty. K tomu pracovníci urobia len niekoľko otvorov v stene k upevneniu a napnú podhľady.

  Žiadny prach, ani stavebný odpad.
 • 5 Mrazuvzdorné a vodeodolné

  Vďaka týmto vlastnostiam je napínacie podhľady možné inštalovať tak v interieroch, ako aj v exterieroch.

  Napínacie podhľady zadržia až 100L vody, čím Vás chránia aj pred vytopením zhora.

Stropné kazety:

Spoločnosť Euro Ceiling začala výrobu stropných kaziet Euro Ceiling novej generácie. Naša spoločnosť je jedinou na Slovenskom trhu, ktorá vyrába a distribuuje stropné kazety, ktoré slúžia ako náhrada za staré, už vyradené stropné kazety.


Stropné kazety Euro Ceiling sa vyrábajú z PVC fólií, čo je veľkou výhodou oproti kazetám starších verzií ako sú napríklad sadrokartónové a minerálne.


Stropné kazety Euro Ceiling sú nevyhnutné pri montáží stropu vo väčších priestoroch: v bazénoch, v obchodných a zdravotníckych centrách, v kancelárskych alebo priemyslových priestoroch, na letisku, v športových areáloch, nemocniciach, školách. Tento fakt je spojený s tým, že stropné kazety Euro Ceiling sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči vlhkosti a ohňu, majú dlhotrvajúci efekt, sú neškodné pre zdravie a jednoduché pre obslúženie, nešpinia sa a nestrácajú farbu. Ponúkame 200 farebných odtieňov.


Stropné kazety Euro Ceiling sa často používajú v obytných priestoroch, napr. v kúpeľniach, kuchyni alebo pracovniach, stropné kazety Euro Ceiling sú veľmi jednoduché pri montáži, hlavne v prípade nutnosti výmeny ďalšej súčiastky, bez toho aby sa musela rozoberať celá stropná konštrukcia. Stropné kazety Euro Ceiling je možné kombinovať v rámci rôznych designérskych stropov, napr. s napínacími stropmi. Cena našich stropných kaziet je omnoho nižšia v porovnaní s cenami starších analógov, a životný cyklus omnoho dlhší.


Architektom a projektovým kancelárom ponúkame zľavu v prípade závažných objednávok. Sme schopní dodať ľubovoľné množstvo stropných kaziet Euro Ceiling akýchkoľvek farieb a odtieňov. Vy budete môcť rozšíriť svoj ponukový list, čo Vám umožní niekoľko násobne zvýšiť svoj príjem. Radi Vám odpovieme na všetky vaše otázky.

kazety001 kazety002 kazety003 kazety004 kazety006 kazety007 kazety009 kazety011 kazety012 kazety014 kazety016