company name
 • 1 Viac ako 200 odtieňov

  Vyverte si z viac ako 200 farebných odtieňov v lesklom, alebo matnom prevedení, alebo popuste uzdu svojej fantázie pri výbere podtlače Vášho podhľadu.

  Vytvorte originálne prostredie pre Váš domov, alebo prácu.
 • 2 Osvetlenie

  Vďaka modernej technológii napínacích podhľadov nie je žiadny problém s inštaláciou akéhokoľvek osvetlenia, alebo iných zariadení.

  Osvetlenie je možné inštalovať aj nad podhľad, čím vznikne krásne difúzne osvetlenie miestnosti.
 • 3 Možnosti tvarovania

  Moderné technológie umožňujú zvoliť nielen požadovanú farbu, ale aj zaujímavé varianty tvaru podhľadu.
 • 4 Inštalácia

  Inštalácia napínacích podhľadov je rýchla a čistá. Plátno se pripevňuje na špeciálne nosné lišty. K tomu pracovníci urobia len niekoľko otvorov v stene k upevneniu a napnú podhľady.

  Žiadny prach, ani stavebný odpad.
 • 5 Mrazuvzdorné a vodeodolné

  Vďaka týmto vlastnostiam je napínacie podhľady možné inštalovať tak v interieroch, ako aj v exterieroch.

  Napínacie podhľady zadržia až 100L vody, čím Vás chránia aj pred vytopením zhora.

Montáž napínacích podhľadov:

Pokiaľ ste robili opravu stropov pomocou omietky a bielenia, iste si pamätáte, ako ste sa dusili prachom a ako celá izba vrátane nábytku sa za niekoľko sekúnd pokryli vrstvou vápna podobnému snehu. V porovnaní s tým sa montáž napínaných podhľadov podobá zázraku. V priebehu niekoľkých hodín pracovníci prevedú natiahnutie podhľadu bez zašpinenia čo i len centimetra vašej izby.


Plátno se pripevňuje na špeciálne nosné lišty. K tomu pracovníci urobia len niekoľko otvorov v stene k upevneniu a napnú podhľady. Pod napínanými podhľadmi sa ľahko skryjú nerovnosti, škvrny, rôzné káble a drôty.


V prípade potreby, napríklad pokiaľ vás susedia vytopili, napínané podhľady je možné bez ťažkosti zložiť, vysušiť a vrátiť na miesto. Podhľad pritom neutrpí na svojej kvalite.


Napínané podhľady majú bezpochyby všetky vyššie uvedené kvality, aby ste však mohli posúdiť prednosti napínaných podhľadov, musíte sa s nimi bližšie zoznámiť. Pokiaľ napríklad zkrášlia vašu izbu alebo dom, pridajú designu interiéru zvláštny charakter. Vie sa, že design obydlia vyzerá s napínanými podhľadmi o veľa lepšie.


Buďte si istí, že krása napínaných podhľadov sa zachová dlho, pretože životnosť osobitnej klenby oblohy je skoro neobmedzená!

montaz1 montaz2 montaz3 montaz4 montaz5 montaz6